Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ratując psa nie zmienimy świata - ale świat zmieni się dla tego psa

Zostań Wirtualnym Opiekunem !
Marzysz o adopcji psa lub kota? Nie możesz zabrać psa lub kota do swojego domu?
Możesz pomóc im w inny sposób - adoptując je wirtualnie.
Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość. Polega ona na finansowaniu potrzeb zwierząt, które aktualnie znajdują się pod naszą opieką.

Jak adoptować wirtualnie jednego z naszych podopiecznych?

  • Wybierz któregoś z naszych podopiecznych.
  • Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT w treści wpisując swoje imię, nazwisko czy też nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu „zaadoptowanego” zwierzaka na stronie Schroniska oraz deklarując comiesięczną kwotę.
  • Co miesiąc wpłacaj zadeklarowana kwotę na konto Warmińsko - Mazurskiego Stowarzyszenia Obrońców Praw Zwierząt im.Św. Franciszka z Asyżu, nr konta: 62 1020 1752 0000 0502 0096 5400 w tytule przelewu wpisując "Adopcja wirtualna + imię zwierzaka".

Zasady adopcji:

  • Wirtualnym opiekunem może zostać każdy: osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi, czy też firma.
  • Wirtualnym opiekunem wybranego zwierzęcia na okres 1 miesiąca stajesz się z chwilą wpłacenia na nasze konto określonej kwoty. Dokonując ponownej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna.  Jeśli chcesz zrezygnować, należy napisać do nas maila z informacją o rezygnacji. Nie zwracamy wcześniej wpłaconych pieniędzy.
  • Każdy pies lub kot może mieć swojego opiekuna na odległość, nie oznacza to jednak dla niego przekreślenia szans na rzeczywistą adopcję. Jeśli nasz podopieczny znajdzie wymarzony dom, w ciągu tygodnia wirtualny opiekun zostanie o tym poinformowany.
  • Jedno zwierzę może zostać adoptowane przez więcej niż jedną osobę.
  • Pieniądze z wpłaty na wirtualną adopcję przeznaczane są na pokrycie kosztów wyżywienia, opiekę weterynaryjną oraz inne potrzeby zwierzęcia.

Prosimy, pomóż nam pomagać!
Za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie serdecznie dziękujemy !