Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ratując psa nie zmienimy świata - ale świat zmieni się dla tego psa

Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca.

Dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt, często przywiązanych do drzew lub wyrzuconym z jadącego samochodu, które w jakikolwiek sposób mogą i chciałyby pomóc zwierzętom w godnym oczekiwaniu na swoich nowych, kochanych właścicieli. Obrońcy Praw Zwierząt dziękują za zrozumienie i każde, choćby najmniejsze wsparcie (nie tylko finansowe) w imieniu własnym i tych czworonożnych najbardziej pokrzywdzonych.

Podajemy numer konta PKO bp.62 1020 1752 0000 0502 0096 5400
Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt im.Św. Franciszka z Asyżu.

W schronisku potrzebne są:

  • KARMY: sucha karma, mokra karma (puszki), kasza, makaron, itp.
  • LEKI oraz przeciwko pchłom, kleszczom, środki odrobaczające, itp.
  • obroże, smycze, koce, poduszki, kołdry, ręczniki, legowiska, materacyki dla psów, budy, kojce, klatki transportowe itp.
  • MATERIAŁY BUDOWLANE: deski, gwoździe, farby, gładzie szpachlowe, papa, itp.
  • wszelkie inne dary mogące pomóc schronisku