Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ratując psa nie zmienimy świata - ale świat zmieni się dla tego psa

pluto2

Pluto jest około 4 letnim, nieprzeciętnej urody psem. Trafił do nas z powodu ogromnej depresji po stracie swego psiego przyjaciela. Dotychczasowi właściciele nie radzili sobie z depresją Pluta, która objawiała się agresją.

Plutem zajęła się jedna z naszych wolontariuszek. Jego zmiana jest widoczna gołym okiem. Niegdyś agresywny, wystraszony i przerażony, a dziś spokojny i wesoły pies.

Nadal do nieznanych mu osób jest nieco nie ufny, lecz łatwo daje się przekupić przekąskami. Gdy przekona się do przewodnika oddaje się w całości. Uwielbia pieszczoty i specjalnie prosi o nie, nadstawiając się do drapania.

Pluto jest psem bardzo dużych gabarytów. Samym swym wyglądem może odstraszyć. Mimo to, Pluto boi się psów mniejszych od siebie, w stosunku do których jest bardzo uległy. Aktualnie Pluto zapoznawany jest ze smyczą.

pluto1  pluto3

<<<< POWRÓT - Psy do adopcji